Opel zafira

3 000 LEK

Shitet nga: Xhuljo 31 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Shitet opel zafira motor 1.9 naft me dekumenta te paguara deri ne shtator
Makina esht ne gjendje te mir motorike ashtu dhe xhenerike
Per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim