Opel Vectra

Shitet nga: Ira Sot 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 890 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Makina shitet pasi kam blerë makinë tjetër te vitit 2010.
Informaion: Opel Vectra 2,0, Berlina Viti prodhimit 2001 Kambjo Manuale Marshe 5 Cilindrata 1994 cm³.
Karburanti Diesel Konsumi 6.2 l/100 km (Rrugë e kombinuar) 8.2 l/100 km (rrugë urbane) 5.1l/100 km (aurostradë) Ngjyra Gri, perla Siguruar deri Janar 2020 Kontroll teknik i kryer deri në 20 Tetor
2020.
Makina është në gjendje shumë të mire nga ana teknike. Fotot janë origjinale të makinës.
Makina ka sensor parkimi.
Disqet i ka origjinal alumin.
Makina është familjare qëndron e mbyllur në
garazh. Makina e gatëshme për çdo kontroll nga ana juaj prej ores 08.00~ 16.00. Për çdo info më tepër na kontaktoni tel 0684331862 dhe 0692288645.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim