Shitet makine familjare

3 500 EUR

Shitet nga: Sander 30 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Sintra
Opel sintra..motorr 2.2..6+1..ngjyra e gri..me te gjitha letrat dhe te gjitha sherbimet e gatshme per cdo lloj prove..full options ne modelin e saj..makine familjare shume e mire dhe mund te perdoret edhe per transport pasagjeresh..
Leaflet
Në fillim