Opel Meriva 1.7 TDCi shitet

Shitet nga: Grand Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire ,si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe estetike.me Goma te mira.kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama te zinje te fabrikes. E gateshme per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim