Shitet Meriva 1.7 , 2004

1 900 EUR

Shitet nga: Arton 22 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Shitet Opel Meriva
1.7 CDTI
Vitit 2004
Goma te reja vere dhe dimri
Per me shume detaje Kontakto permes Viber ose WhatsApp
+38349295103
Jetojme dhe punojme në Prishtinë, keshtuqe makinen e kemi në Prishtinë.
Leaflet
Në fillim