U SHIT Opel Meriva 1.7 DTI Cosmo

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Borici Auto 24 Pri 21:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Borici Auto
U SHIT Ford Focus 5p 1.6 tdci viti 2014 6 800 EUR
U SHIT Ford C-Max 1.6 tdci viti 2011 Titanium 8 400 EUR
U SHIT Opel Corsa 1.3 cdti viti 2010 4 200 EUR
U SHIT VW Golf V 2.0 TDI AUTOMAIKE viti 2006 5 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Shitet Opel Meriva 1.7 DTI Cosmo, viti 2003, kondicioner, AIRBAG, ABS, ESP, goma 90%, xhama pasqyra elektrike, xhamat mbrapa te zinj origjinal, radio cd, komanda ne timon, etj. makina ardhur me dt.31.03.2017 nga Siena Itali, ne gjendje perfekte si nga ana teknike dhe ajo vizuale. cmimi 3100 euro me tvsh te paguar.
Borici Auto
0692904824
Leaflet
Borici Auto
U SHIT Alfa Romeo 159 1.9 mjt viti 2007 4 100 EUR
U SHIT Land Rover Freelander 2.0 Td4 16V 3p Sport 4 500 EUR
U SHIT Fiat Punto clasic benzin-gas viti 2009 2 700 EUR
U SHIT Ford Transit Connect 1.8 TDCi/110CV 4 500 EUR
Në fillim