🚗 Opel Meriva 1.Benzin/Gaz. Automatike - 09.

Shitet nga: Auto Baci Sot 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 310 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 850 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
🚗 Opel Meriva. Kambio automatike 🚗
⛽️1.6 Benzin / Gaz .
📆 Viti i prodhimit 2009.
Kambio automatike. Klima. Air bag. Abs. Esp. Radio Cd. Kompjuter board. Xhama elektrike. Psqyra elektrike. Tapiceri isofix. Xhama te zi origjinale. Hapje she mbyllje me pult. Anti nebia. Impiant gazi LandiRenzo. Disqe alumini. Goma te sapovendosura.
Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.
💶Cmimi💶 3850€,me dogane (TVSH),i diskutueshem.
☎️ 069 24 09 202 / 067 63 40 000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim