Shes opel meriva

2 500 EUR

Shitet nga: Anila 03 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Opel meriva viti prodhimit 2005, ngjyra gri, motorr 1.4 super ekonomik, kambjo manual, klima tronic, bord computer, system sound, mp3 reader, tapiceri ngjyre gri ne gjendje te shkelqyer, te kater xhamat elektrik, xhamat e mbrapem te zi origjinal, me disqe alumini origjinale, gomat e reja, me te gjitha sherbimet e sapo bera, vaj filtra xhenerike. Makine familjare shume pak e perdorur ne gjendje te shkelqyer.Dokumentat dhe siguracioni te bera ne 30 mars . Cmimi i diskutueshem 2500 €. Cel 0676125930
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione