Opel Kadett benzin+gaz

1 000 LEK

Shitet nga: Eduart 29 Sht 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Kadett
Makine ne gjendje te mire pune,shitet per arsye mosperdorimi.Makina mund te perdoret per transport mallrash dhe eshte mjaft ekonomike,letrat te sapoprera per nje vit.Çmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim