opel

11 000 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: nardi 26 Korr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Insignia
Marka,Modeli : Opel INSIGNIA
✔ Viti : 2014
✔ Kambjo : AUTOMATIKE
✔ Lenda Djegese : nafte
✔ Targa : Shqiptare ( te personalizuara)
✔ Km :170000 origjinale te shoqeruara me liber servisi,mund ti kontrolloni te koncensionari
✔ Ngjyra :gri hiri
✔ Opsionet shtese : Opel Insignia 2.0cdti biturbo 193kuaj ,kambio automatike,disqe 18 me goma 90%,sallon mershine shume i paster,climatronic 4zona,abs,esp,airbag,euro 5,pasqyra me levizje dhe ngrohje,muzika BOSSE,sensor parkimi para,mbrapa,ndenjese me grohje ftohje,timon multifunksional me ngrohje,navi te madh me touchscreen origjinal nga fabrika me hartat e te gjithe botes,makina eshte ne shume gjendje te mire nga ana motorrike dhe xhenerike,shume e shpejte dhe ekonomike. Makina eshte e sapoardhur nga 🇨🇭🇨🇭zvicra 🇨🇭🇨🇭super super e paster Me dokumunta te prera dhe te gjitha sherbimet e kryera te opeli ne 🇨🇭🇨🇭zvicer 🇨🇭🇨🇭me liber sherbimi cdo gje.
✔ Telefon :0693494662
CEMIMI 12000€
Leaflet
Në fillim