Opel Insignia Portobagazh 2011

5 700 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Lona Alia 23 Qer 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Insignia
Opel insignia sport tourer SW.
136ps( 2.0nafte)
Gjendie perfekte motorike dhe xhenerike.
Cdo sherbim i kryer eshte i shenuar ne librin e serviseve.
Automieti ka udhetuar 136 mije km.
Makina ka ardhur nga Gjermania dhe duhet cdoganuar.
Lona Alia
0698211666
Leaflet
Në fillim