Opel Insignia, Automatik, Diesel, 85,000 KM

Shitet nga: Elton Xhafa Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
OPEL INSIGNIA, 2.0 CDTI, diesel, Viti 2010, Kambio Automatike, 85,000 KM, Kondicioner. Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. Eshte blere tek koncesionari Opel ne Tirane. Une jam perdoruesi i dyte i makines dhe makina eshte perdorur shume pak qe nga koha qe e kam blere per shkak se kam patur nje makine tjeter ne perdorim. Arsyeja e shitjes se makines eshte per shkak te mosperdorimit te vazhdueshem. Ju lutem me kontaktoni ne whatsapp/viber pasi nuk ndodhem ne Shqiperi per momentin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim