Olel Insigna 2016

11 000 EUR

Shitet nga: Erald 27 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Insignia
Opel Insigna 2016
1.4 Manuale, benzine gas, me impiant te montuar nga Opeli.
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me sherbime te kryera nga Opeli.
11000 euro
Leaflet
Në fillim