Shitet fuolistrada

4 000 LEK

Shitet nga: Elmaz 01 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Frontera
Shitet fulostrada viti 2002 me targa shqiptare dhe taksa te paguara deri ne dhjetor 2018 ne gjendje shum te mire
Leaflet
Në fillim