OPEL FRONTERA

2 500 EUR

Shitet nga: Daniel 02 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Frontera
---OKAZION---
Vit prodhimi 99-2000, 2.2 diesel, harxhim 7-8 L/100 Km dokumentat deri ne gusht 2017, 4X4 ridoto dhe te thjeshte, kondicioner te sapo mbushur me gaz, mbyllje qendrore, xhama elektrik,dritat e gjata xenon, airbag etj. Me liber sherbimesh te vitit te fundit.Cimi 2500 euro i diskutueshem. Per me shume : 068 42 77 773
Leaflet
Në fillim