Opel Corsa 1.0 benxin

1 900 EUR

Shitet nga: Oned 02 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet opel corsa 1.0 benzin ne ghendie shum te mir motorrike dhe xhenerike me sherbimet te bera vai filtra te nderruar
Leaflet
Në fillim