OPEL CORSA D VITI PRODHIMIT DHJETOR 2004

4 000 EUR

Shitet nga: ENO 12 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa, VITI 2004, 5 porta ne gjendje te shkelqyer, motorrike, xhenerike, .
Motor 1,4 benzine Ecotec, ekonomike
Kilometra origjinale te certifikuara
Gati per cfaredo lloj prove dhe testi.
Komanda ne timon.
Motorr me zinxhir
Kondicioner perfekt.
Dokumenta 2016
, radio-CD origjinale Opeli bllok
Xhama elektrike
Mbyllje qendrore
Airbag, ESP, ABS
Leaflet
Në fillim