Opel

2 400 EUR

Shitet nga: Eri 30 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel corsa 1.2 benzin gaz shum ekonomike(400 km me 2000 lek).me letra te rregulta deri ne korrik 2018,ne gjendje shum te mir pune dhe e gatshme per cdo prove,
Leaflet
Në fillim