opel corsa D adam

3 700 EUR

Shitet nga: denis 13 Korr 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
shitet opel corsa D model adam benzin+gaz nga fabrika shum ekonomike 1 vit ka qe ka hyre ne shqiperi e arrdhur nga zvicra i perdor veten nga nje dore makina i ka te gjitha sherbimet e kryera si motorrike dhe xhenerike me motorr rezerv me dy çelsa serdilje sport gjysem lekure gjysem poliper xhama te zinj me çertifikate per 3 vjete letrat i mbarojne ne shtatore per me teper detaje na kontaktoni..? 3700€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim