Opel Corsa 2011

3 500 EUR

Shitet nga: xhuljo 07 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa 1.2 benxin shum i paster dhe ekonomik esht me te gjitha sherbimet e bera lloji i motorrit Eco tip i ri cmimi i makines esht 3500€
Xhamat e Mbrapa origjinal te zi
Cmimi i Diskutushem
Leaflet
Në fillim