Opel corsa

3 499 EUR

Shitet nga: Opel 14 Korr 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet opel corsa ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera makina esht shum e paster si jasht dhe brenda esht vitprodhim dhjetor 2007 me motor 1.3 naft ecotec ka konsum minimal
Leaflet
Në fillim