Opel Corsa Benzine-Gas Viti 2009

4 100 EUR

Shitet nga: Livio Canka 25 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa,motorr 1.2 benzine gas,Viti 2009 2 muaj e ardhur nga Italia.Impianti gazit i montuar ne Itali.Makina eshte super ekonomike ne harxhim.Makina eshte ne super gjendje, i jane bere te gjitha sherbimet,nuk ka nevoje per asgje,pasi jam dhe vete mekanik.Cmimi 4400 euro
Livio Canka
355695671289
Leaflet
Në fillim