Opel Corsa 1.3 Naftë super okazion

3 000 EUR

Shitet nga: Klaudio kola Sot 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3 naftë, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina eshtë në gjendje shume të mirë, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike.Per me teper na kontaktoni.
Klaudio kola
0695540659
Leaflet
Në fillim