❌U SHIT❌

2 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 28 Jan 11:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
MERCEDES-BENZ C300 4MATIC VITI 2010 BENZIN+GAZ 10 500 EUR
OKAZION!!!TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN”AUTOMAT” 3 500 EUR
❌E SHITUR❌ 6 800 EUR
❌U SHIT❌ 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
✅:OPEL CORSA 1.3 NAFT ECOTEC
✅:VITI➡️2006
✅:KAMBIO➡️MANUAL
✅:KM➡️ 146000 mund ta verifikoni.
✅:ME DOGAN TE PAGUAR,E SAPO E ARDHUR
✅:QYTETI KAVAJE.
✅:CEL:0672041404.
✅:Makina disponon:E paster goma90% tapiceri e mirbajtur,Cd player original me komand ne timon,kondicioner funksional,abs,airbeg,2 celsa me mbyllje qendrore,xhama te zi,xhama elektrik pasqyra antiverbuese gjendja shum e mir dhe shum ekonomike 4.5 litra per 100 km konsum karburant.

KLIKO

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌E SHITUR❌ 3 700 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 5 500 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 2 500 EUR
Në fillim