U SHIT

3 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Pri 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT 1 100 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI Diesel 04 2 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3 CD(TI)e kuqe motorr me zinxhire 6+1 marshe super super ekonomike 3.2 litra ne 100KM e testuar!E sapo ardhur dhe e sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 Vit!Makina disponon clima (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes) Antifurt origjinal me alarm 2 celesa me Pult,pilot automatik (Cruise control)4 goma pothuajse te reja vaj filtra te sapo nderruara etj Makina eshte ne gjendje perfekte KM origjinale me garanci!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
U SHIT! 2 900 EUR
Në fillim