U SHIT

2 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 23 Mar 14:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 3 500 EUR
U SHIT 3 300 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI DIESEL e sapo ardhur me dogane te paguar!197Mije KM origjinale!Makina disponon kondicioner (funksional) ABS 6 airbag 4 goma pothuajse te reja etj...consumi 3.4 litra me 100KM MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 7 400 EUR
U SHIT 4 200 EUR
❌ E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 4 350 EUR
Në fillim