Opel Corsa -00 1.0 benzine

1 000 EUR

Shitet nga: Jetmir 24 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 4 500 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera . 1.0 benzine dhe me kambo manuale . Makina ka ardhur nga Italia dhe nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi . Nuk ka dogane. Cmimi 1000€ dhe me dogane te prere 1200€.
Leaflet
Në fillim