shitet opel corsa 1.2 benzin gaz fabrike viti 2010

3 650 EUR

Shitet nga: keti 15 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
shitet opel corsa 1.2 benzin gaz fabrike viti fund 2010 makina esht ne gjendje shum te mir me goma te reja e zhdoganuar e sapo ardhur nga jasht ka xhama te zi mbrapa kimometra 200.000 te vetat origjinale eshte shum e paster si brenda dhe jasht. cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim