Opel corsa 1.5 TD Sport

1 500 EUR

Shitet nga: Adi Kurti 01 Pri 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Makina eshte super ekonomike dhe me gjithe serviset e bera.Shum e paster nga jasht dhe nga brenda.Hapje dhe mbyllje me pult.Shum pak e perdorur ne shqiperi.Letrat e paguara deri 23 Tetor 2018.Cmimi i diskutueshem!
Adi Kurti
0682375056
Leaflet
Në fillim