Opel Corsa 1.2 Benzin-Gaz

3 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 07 Tet 08:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
Audi A6 7 500 EUR
VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO 🇦🇱 5 300 EUR
Ford Focus 1.6 Nafte 3 900 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 MERCEDES CLASE C C 220 CDI 6 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa 1.2 Benzin-Gaz
Viti 2007
Kambio manuale
156.132 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:3600 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
Seat Ibiza 1.4 Benzin-Gaz 2 900 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 000 EUR
Fiesta 1.4 Benzin-Gaz 4 000 EUR
Mercedes-Benz 5 400 EUR
Në fillim