opel corsa 1.4 benzin-gaz OKAZION !!!

850 EUR

Shitet nga: eri 08 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
opel corsa 1.4 benzin-gaz (gazi nuk esht ne leje te qarkullimit) viti 1994 km 260.000 .. kasetafon me disqe , aux dhe usb .. baxha xhami funksionale .. disqe alumini .. parakolp me drita mjegulle model gsi .. makina esht ne gjendje te mir .. makina mund te ket nevoj per gjera tvogla .. taksat e sapo paguara , siguracion dhe kolaudim i ka mbaru 
cmimi 850€ shum pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim