Opel Campo u shit flm

1 000 EUR

1 400 EUR

Shitet nga: Elvis 21 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Campo
Shes opel tek difrencjal. Makina ka xhamin e perparm te krisur.. makina ka dhe mbulesen e karroceris. me letra deri ne vitin 2011 te pa paguara makina esht ne gjendje shum te mir motorrike. Dhe shum ekonomike..cmimi idiskutushem shitet per arsye mospordorimi.. MUNDESI NDRRIMI. CEL 0692743680 ..
Leaflet
Në fillim