Shitet opel astra 1.7 naft e 93

1 200 EUR

Shitet nga: Miljan 25 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet opel astra 1.7 naft e 93 makina eshte ne gjendje shum te mir si motorike po dhe xhenerike me letra te prera der ne dhjetor. Cmimi 1200 euro ose ndrohet me ndonje makin tj po me ket vler.
Leaflet
Në fillim