Opel Astra 1.7 Nafi super ekonimie

3 300 EUR

Shitet nga: Opel 08 Korr 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shes Opel Astra 1.7 Naft shum ekonomike si makine edhe e shpejte makina posedon kondicioner klima komanda ne timon bord kompjuter dirita kseno full led tapiceri lekure xhama dhe pasqyre elektrike makina esht ne gjendje perfekt nga te gjitha anet
Leaflet
Në fillim