okazionn

3 200 EUR

Shitet nga: toni 29 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
opel astra 1.7 eco me gjitha sherbimet e bera dhe letrat e prera full luk 2010 xenon etj per me shum kontaktoni
Leaflet
Në fillim