OKAZION OPEL ASTRA

2 200 EUR

Shitet nga: eni 28 Maj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera duke perfshire dhe rripin e fazes... e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrroli ... shitet per arsye emigrimi...
Leaflet
Në fillim