Opel 1.7 naft super ekonomik

1 700 EUR

Shitet nga: Ersi 06 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Ka motorr 1.7 naft. Konsumon 6 litra ne qytet. Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike. Brenda tapiceria shum e paster dhe nuk ka grisje. Makines i jan vendosur 4 goma te reja. Cmimi i diskutushem. Per me shum kontaktoni ne nr 0694560285.
Per sms ne whatsapp 0672818348
Leaflet
Në fillim