Opel Astra 1.4 benzin -01

2 000 EUR

Shitet nga: Nevjon 25 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Makine eshte ne gjendje shume te mire.e mbajtur dhe ekonomike.cmimi 2000€ i diskutueshem.
Shitet per arsye mosperdorimi
Leaflet
Në fillim