OPEL ASTRA

2 500 EUR

Shitet nga: Erion 04 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet Opel Astra viti 2001,motorr 2.0 nate me zinxhir,versioni ecotech.kambio manuale,shum ekonomik dhe ne gjendje shum te mire..i gadshem per cdo lloj prove, letrat deri ne tetor 2018.cmimi 2500€ i diskutushem.nr tel 0683602182
Leaflet
Në fillim