shitet

1 000 EUR

Shitet nga: endri 25 Sht 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
makin e perhtacme per pune dhe familjare sherbime te bera vaj filtra tambure ferrota popo benzine te gjitha te reja shitet per arsye mosperdorimi cmim i dickutushem
Leaflet
Në fillim