Opel Astra 1.4 Benzine

0 LEK

Shitet nga: Ardjan 25 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo-ardhur nga greqia, gomat jane ne gjengje shume te mire dhe disje origjinale, per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit.
Leaflet
Në fillim