Opel

3 300 EUR

Shitet nga: Tori 26 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.95 000 km origjinale .mund ta kontrolloni ku te deshironi.sherbimet i jan bere se fundmi,bateria 6 muaj qe esht nderruar.eco tech .mp3.kontrolle ne timon.Dogana e paguar .makina esht e pershtatshme per impjant gazi.shitet per arsye mos perdorimi pronari esht ne emigrim .
Leaflet
Në fillim