Opel Astra 1.4 Benzin

Shitet nga: eki Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR   4 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra 1.4 benzin viti 2008. makina ka motorr eccotek me zinxhir. makina eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. mund ta kontrolloni ne servisin tuaj me te besuar. makina eshte marr me 0 dhe ka ardh nga greqia nga 1 perdorues. makina ka liber servisi deri ne 100 mij kilometra nga opeli ne greqi dhe 30 mij jan ber ne shqiperi qe ja kam shenuar me dor cfar i kam ber. Dokumentat deri me shtator 2020. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim