Opel Astra

3 500 EUR

Shitet nga: Opel 04 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra 1.7 nafte. Makine shume e paster. Sherbime te kryera dhe vaj e filtra te nderruar . E targuar per here te pare me 20 Mars.
Leaflet
Në fillim