Opel Astra

1 500 EUR

Shitet nga: lad 28 Maj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Bulqizë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
makina esht 1.4 benzin 2 airbeg ka 20000 kilometra xhama elektrik dhe baxho eshte makine sport 2 goma te reja cmimi i diskutueshem. ose nderrohet me bmw ose audi diferencat i paguaj
Leaflet
Në fillim