Opel Antara naft 2.0

6 500 EUR

9 000 EUR

Shitet nga: Julian 18 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Antara
Kambjo automatike. Sedile lekure ngjyr kafe dhe me ngrohje. Sensor parkimi. Pilot automatik. Xhama te zinji origjinal. Pasqyra me mbylle dhe nxirje elektrike. Ganço rimorkimi. Drita Bixenon. Fshirse xhami automatike. E ardhur nga Gjermania.
Leaflet
Në fillim