Shitet Nissan X-trail

5 950 EUR

Shitet nga: blerim 14 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
X-Trail
Shitet nissan x-trail,viti 2006
Makina eshte ne gjendje super e ardhur nga zvicra dhe me letra per nje vit.
Motorr 2.5 gaz benzine,komanda ne timon pilot automatik,me 2 diferenciale sipas deshires,navigator,blutooth,mp4,mp3,
dhe me çati panoramike
Në fillim