Nisan Qashqai 2009 Kamjo Automatike 4X4

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Passione Auto Dje 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Citroen C4 Picasso 1,6 Kamjo Automatike 2010 0 LEK
Nisan micra 2010 Gaz - Benzin 70,000 KM Origjinale 4 650 EUR
Polo 1,4 Gaz-Benzin nga Fabrika 100% Gaz 2011 5 850 EUR
Lancia Musa 1,3 JTD   Okazion 3 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
Shitet.. Nissan Qashqai 4X4 ... viti 2009 .... Kamjo Automatike....Tapicieri Lëkure & ngrohje... Komanda në timon... Klima Dixhitale... 4X4 me buton...Fulll Panoramike... ngjyra metalizato... sensor parkimi & shiu & dritash...Fener XENON... 4 gomat e reja.............Vaj & fitra të bëra 5V 40 Long life..e gatshme për prove ku te dëshironi ju !!!!!
Passione Auto
Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë
0682097081
Passione Auto
0682097081
Leaflet
Shitet  VW Sharan 1,9 tdi 2005 4 999 EUR
Audi 1,9 tdi viti 2009 0 LEK
VW Polo 1,6 TDI Automatike 8 G Tronic 2014 8 999 EUR
VW Polo 1,6 Tdi 90 CV 0 LEK
Në fillim