NISSAN NOTE 1.6 BENZIN AUTOMAT

3 999 EUR

Shitet nga: Auto Canada Dje 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Note
Nissan Note 1.6 Automat mr dogan te paguar gati per targa ne gjendje perfekte 134 mij km oregjinale me garanci dhe e gacme ta kontrolloni ku te doni te mekaniku juaj i besuar
Auto Canada
  Online
0697254197
Leaflet
Në fillim