Nissan note 1.4benzine-08 Sapo Ardhur nga Zvicra

3 199 EUR

Shitet nga: Note Sot 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Note
Nissan Note🇨🇭 viti 2008 kambio manuale 1.4benxine sapo ardhur me dogane gati per targa,hapje mbyllje qendrore me pult 2 celsa,kondicioner xhama elektrik xhamat e zi origjinal komanda ne timon radio cdplayer gomat 90% etj.motorr i pershtatshem per impiant gazi pa problem 170.000km origjinale ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e nevojshme te kryera ne kohe e pajisur dhe me librat e sherbimeve,mund ta kontrolloni ku te doni nuk nderrohet.flm
Leaflet
Në fillim